logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Potřebujete odstranění znamének? Praha, ve které sídlí naše klinika, je vám k službám

Odstranění mateřského znaménka nebo odstranění pih, je často poptávaným zákrokem. Ať už z hlediska estetiky nebo z hlediska eliminace možných budoucích rizik. Co dělat, pokud potřebujete odstranění znamének? Praha 7 je místem, kam za námi přijet. Zde najdete naši kliniku. Předem je dobré se objednat a to telefonicky či emailem. Následně vás lékař vyšetří a naplánuje samotné vyříznutí.

Nabízíme i odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu

Znaménka a pihy nejsou jediný problém. Objednat se k nám můžete i pokud potřebujete odstranění podkožní tukové buňky neboli odstranění lipomu. Lipom může být různě velký a operace lipomu je nejčastěji prováděna vyříznutím. Lékař s vámi však prokonzultuje i to, zda neexistuje jiná léčba lipomů.

Míst, kde se mohou objevit, je celá řada. Atheom odstranění může být realizováno v oblasti rukou. Odstranění kožních výrůstků však není nijak výjimečné ani v oblasti nohou. Objevuje se i podkožní boule na hlavě. Toto vše jsou jasné důvody, proč se objednat k nám. Jak na prvotní vyšetření, tak i na následné možnosti odstranění.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar

Pleasant treatment, everyone was absolutely professional from the receptionist, nurses, to the doctor. Thank you.

photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar

After a few months since registration I am completely satisfied. Excellent GP and specialist services, flexible on appointments, friendly reception. Human approach. This is how I imagine medical care to be! Money well spent. By the way, they recognised early on that what I thought was a mole on my face wasn't quite a mole and sent me for vital surgery. Thank you.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.