logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Rozumíme cizincům a dočkáte se od nás špičkové péče

Ať už jste expati ze zahraničí, nebo jste na jednorázové návštěvě v Česku, rádi vám pomůžeme a poskytneme kvalitní zdravotní péči. Celý náš zdravotnický personál mluví minimálně anglicky, část z nich ovládá také francouzštinu, němčinu, španělštinu, ale třeba i polštinu. Pokud nehovoříte česky nebo se domluvíte jen lámanou češtinou, nemusíte se tedy bát, že by vám naši lékaři nerozuměli a nepochopili do detailů váš problém. Pokud byste přesto rádi přišli do ordinace s překladatelem, nebudeme vám v tom bránit.

Pokud cizinec potřebuje léky na předpis a doloží zprávu od svého lékaře ze své země v angličtině, tak mu je naši lékaři předepíší. Případně se u nás může nechat cizinec vyšetřit a léky mu také předepíšeme.

icon
Pacient je vždy
na prvním místě
icon
My zajistíme
veškerou péči
icon
Vše komplexně pod
jednou střechou
icon
Svěříte se do rukou
profesionálů
icon
Velmi uklidňující
prostory v secesní vile
icon
Staráme se o
celé rodiny
icon
Ohlídáme všechny
preventivní prohlídky
icon
Jsme tu pro všechny
už od narození
circle

Umíme se domluvit s vaší zahraniční pojišťovnou

Protože ATODA Medical spolupracuje s mezinárodními pojišťovnami, můžete u nás využít služby Direct Billing pro pojištěnce nadnárodních pojišťoven. S následujícími pojišťovnami a asistenčními společnostmi máme uzavřenou dohodu o Přímém účtování (Direct Billing) nebo Dohodu o vyúčtování na základě Předautorizace nebo Garance platby.

  • BUPA Global
  • Cigna Global Health Benefits
  • Allianz
  • Emergency Assistance Japan (EAJ)
  • Autovision GmbH
  • Aetna
  • INTER Versicherungsgruppe
  • AXA Assistance

Jak postupovat v rámci služby Direct Billing?

Pro využití služby Direct Billing je třeba předložit kopii karty pojištěnce a podepsat ujednání Payment policy. V případě, že nadnárodní pojišťovna neuhradí zcela nebo částečně fakturované částky, je povinností klienta dlužné částky uhradit individuálně.

Něco vám není jasné? Vše vám rádi vysvětlíme a jakékoliv otázky zodpovíme na naší recepci.

Preciznost, nadstandardní přístup a možnost účasti v ročních programech péče

V ATODA Medical si zakládáme na nadstandardním přístupu, preciznosti a rychlosti. Děti i dospělí během dovolené, na návštěvě u příbuzných či dlouhodobě žijící v Česku se u nás dočkají mimořádného servisu. Nabízíme také možnost registrace a zakoupení našich členských programů pro cizojazyčné klienty, kteří jsou v ČR zaměstnaní a jsou tedy pojištěni u některých z našich českých zdravotních pojišťoven.

V případě zájmu může využít lékařské komplexní péče pod jednou střechou celá rodina a nabízíme možnost platby za jednotlivé úkony dle Ceníku pro samoplátce – u jednorázových i opakovaných návštěv.

Hledáte partnera pro vstupní prohlídky?

Nabízíme samozřejmě také pracovnělékařské služby pro expaty, jež vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Džejkob Jakubisko Dejvidson
starstarstarstarstar

Perfect clinic, very experienced doctors, professional and gentle approach of both doctors and staff. I have been at this clinic for half a year and I would not change again, I am maximally satisfied.

photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical is not a just any medical clinic, it is a home away from home,when you need care for your children. From the time you walk in,till you leave, you feel welcome, you feel cared for, you feel understood. The Reception is clean, spacious, all the female and male receptionists were well trained and had impaccable manners, you see 2 sofas, large table for patients, beautiful & calming art on the walls, Czech ,English,German books on the shelf, if you get thristy ,while waiting, refreshments are available to you immediatelly. Bathrooms are on the premises as well. Doctors rooms are well lit,clean, equipped with tools needed for your care. I have comunicated with Atoda medical vias phone and email,and they were always prompt to reply. I highly recomend Atoda medical to individuals and Families. My children saw MUDR. Podstolska,who was kind, never rushed, was knowlagable,easy to communicate with, spoke Czech and English ( I am Czech, married abroad).

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.