logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
XMAS Holidays, building A25.12. closed, 26.12. closed, 27.12. 7:30am-4pm, 28.12. 7:30am-7pm, 29.12. 7:30am-4pm, 1.1.2024 closed.
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
XMAS Holidays, building A25.12. closed, 26.12. closed, 27.12. 7:30am-4pm, 28.12. 7:30am-7pm, 29.12. 7:30am-4pm, 1.1.2024 closed.

Revmatologie (Praha)

Revmatologie v ATODA Medical nabízí špičkovou péči při prevenci, diagnostice a léčbě revmatologických onemocnění. S naším zkušeným týmem lékařů a moderními diagnostickými metodami poskytujeme komplexní péči, která respektuje jedinečné potřeby každého pacienta.

Trápí vás bolesti a omezená pohyblivost kloubů, svalů, vazů, úponů nebo páteře? Pomůžeme vám s trvalým řešením vašich obtíží. Nejčastěji se na nás obrací pacienti s artritidou, osteoartritidou, revmatoidní artritidou, lupus erythematodes, ankylozující spondylitidou či juvenilní idiopatickou artritidou. Bez ohledu na vaši diagnózu či obtížnost problému vám poskytneme odbornou péči a podporu, kterou potřebujete. Získáte zpět svou pohodu a životní radost.

Proč se rozhodnout pro revmatologické vyšetření právě u nás v Praze? Naši lékaři jsou špičkoví odborníci v České republice, kteří splní očekávání i těch nejnáročnějších pacientů.

Revmatologie (Praha) - intro
Revmatologie (Praha) - intro

Proč je naše soukromá revmatologická klinika oblíbená?

icon

You will find all our specialisations under one roof.

icon

You always book for the exact time. Our rheumatologists will see you without you having to wait.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? We are perfectly accessible by public transport and you can always park here.

Spustit videoprohlídku kliniky

Provedeme kompletní revmatologické vyšetření

Naším cílem je poskytovat nejlepší péči. Proto se naše centrum specializuje i na kompletní revmatologické vyšetření. Pomocí něho zjistíme váš celkový zdravotní stav a dokážeme diagnostikovat konkrétní problémy. Náš tým pravidelně spolupracuje i s řadou jiných specialistů jako je třeba ortopedie, neurologie, ale i fyzioterapie nebo kardiologie. Díky tomu získá revmatolog informace i z jiných lékařských oblastí, což mu pomůže zvolit správný léčebný postup pro každého pacienta. Potřebujete základní vyšetření na revmatologii? Domluvte se telefonicky či e-mailem na termínu vaší návštěvy.

 

Naše soukromá revmatologie (Praha) nabízí nejlepší péči

Na naší klinice je soukromá revmatologie, ve které přijímáme bez doporučení a bez čekání nové pacienty a nabízíme jim tu nejlepší možnou péči. U nás nestrávíte hodiny v přeplněných čekárnách jako ve státních nemocnicích. Naši lékaři věnují každému pacientovi individuální pozornost, ať už je vaše situace jakkoliv složitá. Sice to nejde úplně bez objednání, ale zajistíme vám krátké čekací termíny.

photo

Zvažujete návštěvu revmatologie, ale nevíte, kdy je ten pravý čas?

Revmatologie se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění pohybového aparátu, kloubů a svalů. V dnešní době stále více lidí trpí různými revmatologickými problémy, jako jsou artritida, osteoartritida, revmatoidní artritida a lupus, což může způsobit bolest, omezenou pohyblivost a sníženou kvalitu života. Je důležité nezanedbávat své zdraví a vyhledat pomoc od odborníků, kteří vám mohou pomoci porozumět vašim obtížím a navrhnout efektivní léčebný plán. Vždy je důležitá prevence a má smysl navštívit lékaře co nejdříve.

Navštivte nás a dovolte nám vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života bez bolesti a omezení pohybu.


 
Nejlepší revmatolog je ten, který vás neodbyde

Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás klíčové. U nás se dočkáte vřelé a přátelské atmosféry. Naši lékaři jsou zkušení a mluví i anglicky, což usnadňuje péči i cizincům žijícím v České Republice.

Svěřte se do rukou našich revmatologů

MUDr. Nader Abu Isbeih - Fotka
MUDr. Nader Abu Isbeih
Rheumatology
Czech English German

A physician with extensive experience and expertise in rheumatology and internal medicine. He graduated from the Faculty of Medicine of Charles University in Prague and completed his education with certification in internal medicine and rheumatology. After his studies, he worked as a physician at Rokycany Hospital and since 2016 he has been working at the University Hospital in Pilsen, where he specializes in the diagnosis and treatment of patients with rheumatic and internal diseases. He has experience with modern treatment procedures and technologies and is able to design and implement effective treatment plans. In addition, he has excellent communication skills and is empathetic to the healthcare needs of his patients.

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Milan Valášek
starstarstarstarstar

Very professional approach and absolutely perfect behavior to the patient. Unparalleled with public health.

photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar

Speed, care, great attitude !

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.