logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Chirurgie (Praha)

Naše soukromá chirurgie ATODA Medical Holešovice poskytuje špičkovou péči. Nabízíme komplexní služby pod jednou střechou. Chirurgické zákroky jsou postupně doplněny o potřebná vyšetření, následné konzultace či v případě nutnosti i pooperační péče. Jsme tak schopni pacientům nabídnout pomoc s rychlou rekonvalescencí.

Naši lékaři jsou vám nejčastěji k dispozici v následujících případech:

  • Zhodnocení a doporučení operací či konzervativních postupů.
  • Ošetření drobných a neakutních stavů, jako například pohmožděniny, spáleniny či odřeniny.
  • Konzultace operace kýly a následné odstranění stehů.
  • Chirurgické odstranění znamének, bradavic a dalších podkožních útvarů, například pih, név a lipomů.
  • Chirurgické odstranění nehtu či plastika nehtového lůžka.
Chirurgie (Praha) - intro
Chirurgie (Praha) - intro

Proč se objednat k našemu chirurgovi?

icon

We offer prestigious, customised surgical care.

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

You always book for the exact time. Our best surgeons will see you without you having to wait and with a smile!

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

icon

You will find all our specialisations under one roof.

Spustit videoprohlídku kliniky

Nejlepší chirurg (Praha) MUDr. Beňo, jenž provedl 1. robotickou operaci v ČR

O zdraví pacientů se na chirurgii stará MUDr. Pavel Beňo. Svou praxi dlouhou více než 20 let obohatil i stážemi v zahraničí. Pokud by pro vás nebyly kladné recenze o lékaři dostačující, MUDr. Pavel Beňo provedl první robotickou operaci v ČR a také zavedl Longovy metody operace hemoroidů.

Současně s ním působí na oddělení MUDr. Matoušek, vedoucí lékař vojenským zdravotnických misí. Ať už vás tedy trápí bércové vředy nebo vás čeká chirurgie ruky a zápěstí či čehokoliv jiného, můžete si vsadit na profesionalitu a dokonale odvedenou práci.

 

Naše chirurgie (Praha) toho řeší mnohem více

Výše zmíněné úkony nejsou ale jedinými specifickými potížemi, které musíme řešit. Zabýváme se například léčbou hemeroidů či nezhoubnými onemocněními konečníku, jako jsou praskliny a píštěle.  

Naši lékaři provádí také chirurgické odstranění kuřího oka či vyšetření tlustého střeva, operace křečových žil a jejich diagnostiku, věnují se neakutním bolestem břicha a zánětům onemocnění kůže od abscesu, přes hnisání až po furunkly.

photo

Vaše hodnocení

Soukromá chirurgie (Praha), kde na vás mají dostatek času

Na návštěvu u našich lékařů se objednáte vždy na konkrétní čas, přijmeme vás bez doporučení, bez čekání a s úsměvem na tváři. Právě proto, že naši chirurgii nelze navštívit bez objednání, nikdy nebudete čekat.

Trápí vVás zánět slepého střeva, bolest žlučníku či zarostlý nehet? Chirurgie Praha v ATODA Medical se o vás vždy postará. Naši lékaři mají dostatek času se vám věnovat, pracují na všestranném vzdělání, aby vždy doporučili vhodnou následnou péči. Individuálním přístupem ke každému pacientovi a k jeho konkrétním problémům dávají najevo zájem o zdraví každého z nich.

Svěřte se do rukou našich chirurgů

MUDr. Pavel Beňo - Fotka
MUDr. Pavel Beňo
Surgery - Proctology
Czech English

Implementation of Long's hemorrhoid surgery method in the Czech Republic.

Přečíst více
MUDr. Dagmar Krbcová Ph.D. - Fotka
MUDr. Dagmar Krbcová Ph.D.
Surgery
Czech English

I always strive for a sensitive and comprehensive approach from the smallest outpatient procedures to indications for major surgical procedures, including ensuring a timely surgery date (varices, hernias, biliary diseases, thyroid and parathyroid diseases, thoracic issues, onco-surgery).

 

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar

Smiling staff, cosy environment, great communication with the reception, short ordering times and no waiting in a crowded waiting room - that's ATODA Medical. I really appreciate Dr. Podstolska and pediatric nurse Evika for their empathetic, friendly and individual approach to my daughter Sofi. I recommend them to all parents who want the best for their children.

photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar

Atoda appealed to me from the very beginning of my internet search, everything is clear and simple. The client comes first and the negotiation is excellent. Communication with everyone from the reception to the doctors is with such a pleasantly human atmosphere with a highly professional approach. I paid my membership right away and was delighted. The appointment was always for the exact hour, you can still have a fresh coffee in the lounge. Lucie.

 

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.