logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Specializace je z kapacitních důvodů k dispozici pouze pro členy našich ročních programů péče.

Dětská psychiatrie (Praha)

V soukromé dětské psychiatrii (Praha) ATODA Medical pomáháme dětem a dorostu od 3 do 18 let téměř se všemi potížemi z pedopsychiatrické oblasti. Naše dětská a adolescentní psychiatrie se zabývá diagnostikou a léčbou psychických poruch. V dnešní době se ale čím dál více soustředíme také na sebepoškozování, poruchy příjmu potravy (anorexie, bulimie) či poruchy pozornosti. Dále řešíme:

  • Fobie, úzkosti a obsedantně kompulzivní stavy.
  • Závislosti.
  • Problémy ve škole.
  • Sebevražedné sklony.
  • Poruchy autistického spektra.
  • Poruchy pozornosti a hyperaktivitu.
  • Posttraumatické poruchy.
  • Tourettův syndrom.

S širokým spektrem problémů pomůžeme chlapcům i dívkám, u kterých vyvolali potíže genetické, sociální či výchovné faktory. Ať už se bude jednat o doporučení či zajištění hospitalizace, nebo předepsání medikamentů či farmakoterapie.

Dětská psychiatrie (Praha) - intro
Dětská psychiatrie (Praha) - intro

Proč se objednat k našemu dětskému psychiatrovi?

icon

You will find all our specialisations under one roof.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

You always book for the exact time. Our child psychiatrists will see you without you having to wait and with a smile!

icon

We offer prestigious, tailor-made childcare.

Spustit videoprohlídku kliniky

Náš dětský psychiatr (Praha) řeší i deprese či sexuální zneužívání

Oddělení psychiatrie pro děti v ATODA Medical Praha se věnuje taktéž dětem s depresemi a kromě výše zmíněných psychických poruch a potíží se zabývá také šikanováním, násilím v rodině, týráním, sexuálním zneužíváním a zanedbáváním dětí a dospívajících.

Dětská a dorostová psychiatrie je jedním z oborů, kde nám nestačí být dobrým pomocníkem, chceme být tím nejlepším. Některé projevy se vyvíjí již v dětství, jiné se naplno projeví až v dospělosti. V období dospívání často vyjadřují zejména menší děti problémy zcela odlišně a jen ztěžka o potížích hovoří či je obtížně dávají najevo jiným způsobem. Často si pak děti stěžují na somatické potíže (bolest bříška, hlavy či únavu), nebo se rapidně zhoršuje jejich chování.

 

Dětský psychiatr s velmi krátkou čekací dobou

Ambulance a dětská psychiatrická nemocnice v Praze často nabízí pacientům nesmyslné čekací lhůty a termíny. Pokud nechcete v jiných zařízeních dlouho čekat, kontaktujte naši soukromou kliniku, kde získáte tu nejlepší rodinnou i individuální péči.

Nenechte poruchy a nemoci zasáhnout do vývoje dětí a vyhněte se celoživotním následkům.

 

photo

Vaše hodnocení

Dětská psychiatrie pomůže tam, kde nestačíte

Pedopsychiatrie (Praha) v ATODA Medical se snaží rodičům vysvětlit, že není nic špatného, když vyhledají pomoc odborníka a neřeší vše jen v soukromí. Naopak, svým dětem mohou pomoci mnohdy jen tímto způsobem. Jen odborná pomoc dokáže vyřešit závažné psychické problémy.

Velmi častým závažným psychiatrickým onemocněním u dětí a dospívajících bývají poruchy příjmu potravy, které mnohdy končí předčasným úmrtím. Poruchy příjmu potravy se mohou radikálně podepsat na dospívajícím člověku, přičemž s některými závažnými metabolickými následky může člověk bojovat po zbytek svého života (porucha menstruačního cyklu a štítné žlázy, osteoporóza, výjimkou nejsou ani poruchy imunity a termoregulace či problémy s kazivostí zubů a lámavostí nehtů i vlasů).

Svěřte se do rukou našich dětských psychiatrů

MUDr. Fabienne Kosová - Fotka
MUDr. Fabienne Kosová
Child psychiatry
Czech English

She deals with children and adolescents from 3 to 18 years of age on outpatient basis with difficulties from practicaly the entire pedopsychiatric area – e.g. ADHD syndrome, autism spectrum disorders, tic disorders, phobias, affectic disorders, self-harm, behavioral and emotional disorders and eating disorders – anorexia and bulimia.

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Aleš Háma
starstarstarstarstar

ATODA Medical is for me an island of care in servicing my body. Human approach, comfort and flexibility are the reasons why when my body needs something, I go here.

photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar

I go to Dr. Podstolska with my one-year-old daughter. I am very satisfied with her individual approach, willingness to solve even seemingly small things. Of course, she is professional and friendly at the same time. I'm also glad for the pleasant office with a play rug, heating over the changing table, the possibility to drive a stroller up to the office. The care of the nurses and their assistance during appointments is absolutely above and beyond. I also appreciate the texting system that reminds me of my check-up/exam appointment in a timely manner.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.