logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Laktační poradkyně (Praha)

Soukromá laktační poradkyně v ATODA Medical vám poskytne špičkovou a nadstandardní péči. Naše certifikovaná zdravotní sestřička a vedoucí sestřička pediatrického oddělení Lucie Petráňová se stará o kojící maminky, ale i těhotné maminky, které se chtějí na kojení připravit.

Laktační poradkyně (Praha) - intro
Laktační poradkyně (Praha) - intro

Proč se objednat k naší laktační poradkyni?

icon

You will find all our specialisations under one roof.

icon

You always book for the exact time. Our lactation consultant will see you without you having to wait and with a smile!

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

We offer prestigious customised medical care.

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

Spustit videoprohlídku kliniky

Kdy pomůže maminkám laktační poradenství?

Naše soukromá klinika se se širokou škálou služeb pod vedením kvalitních lékařů řadí mezi nejlepší, což potvrzují i recenze. Kdy vám může naše laktační poradna pomoci?

  • Nejste si jisté správnou technikou kojení.
  • Prošly jste předčasným porodem.
  • Při nedostatku či nadbytečné tvorbě mléka, nebo při obavách o „kvalitu“ vašeho mléka.
  • Když vaše miminko nepřibývá na váze.
  • Máte poškozené bradavky.
  • Obáváte se zánětu prsu nebo máte podezření na zánět.
  • Vaše kojení je bolestivé.

Seznam možné pomoci je ale mnohem delší. Můžete nás kontaktovat i pro konzultaci vašeho jídelníčku nebo pokud se chcete ujistit, že děláte vše správně. Pokud trápí maminku laktační psychóza či poporodní psychóza, poradí vám náš psycholog a k dispozici je v naší soukromé klinice na Praze 7 později také dětský lékař.

photo

Náš laktační poradce (Praha) přistupuje ke každé mamince individuálně

Naše laktační poradkyně, certifikovaná zdravotní sestřička a vedoucí sestřička pediatrického oddělení Lucie Petráňová, vám bude věnovat dostatek svého času. Objednat se u nás můžete osobně, telefonicky či online, na maminku s miminkem si laktační poradkyně vyhradí vždy 120 minut. Budete moci probrat veškeré příznaky a potíže, které vás napadnou a nevadí, že bude miminko třeba i trochu nevrlé, nebo se bude chtít ještě dospat.

Lactation counselling in comfortable premises

The price of the lactation clinic is based on packages containing different numbers of visits. You will receive a printed breastfeeding guide and a gift.

Rent a baby scale at a discounted price

Another package will prepare mothers for breastfeeding before the birth of their child and the lactation consultant will discuss other postpartum essentials with you. As part of the counselling service, you can borrow a professional baby scale and take it home at a discounted price.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar

Great service that is unparalleled in the healthcare industry.

photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar

Our children have paid for membership for the second year and we do not regret it, we will definitely continue. We have comparisons with other big competitors in Prague, who offer the same services, but the approach and willingness to meet us and just advise over the phone is not a problem. Comparison like when you have a luxury car and it does not drive well, so you will be satisfied with a less luxurious, but with great driving characteristics...here you get both, no compromises. Beautiful clinic, nice and helpful staff, professional examination, parking right next to the clinic and if you need something from the pharmacy, it is just around the corner. Recommended!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.