logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
XMAS Holidays, building A25.12. closed, 26.12. closed, 27.12. 7:30am-4pm, 28.12. 7:30am-7pm, 29.12. 7:30am-4pm, 1.1.2024 closed.
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
XMAS Holidays, building A25.12. closed, 26.12. closed, 27.12. 7:30am-4pm, 28.12. 7:30am-7pm, 29.12. 7:30am-4pm, 1.1.2024 closed.

Specializace je z kapacitních důvodů k dispozici pouze pro členy našich ročních programů péče.

Psychiatrie (Praha)

V dnešní uspěchané době je stále více lidí vystaveno různým tlakům a psychickým výzvám. Pokud se potýkáte s emocionálními nebo psychickými obtížemi, je důležité si uvědomit, že nejste sami. V ATODA Medical rozumíme tomu, jak důležité je mít k dispozici odborníky, kteří vám mohou poskytnout podporu a pomoc při zvládání těchto obtíží.

Náš soukromý psychiatr se specializuje na péči o dospělé klienty a je vyškolen v řešení různorodých psychických obtíží, které mohou ovlivňovat váš každodenní život.

Psychiatrie (Praha) - intro
Psychiatrie (Praha) - intro

Proč se objednat k naší soukromé psychiatričce?

icon

You always book for the exact time. Our psychologists will see you without you having to wait and with a smile!

icon

We offer prestigious, tailor-made psychiatric care.

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

You will find all our specialisations under one roof.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

Spustit videoprohlídku kliniky

Soukromá psychiatrie (Praha)

Nabízíme individuální přístup zaměřený na vaše potřeby a spolu s vámi hledáme nejefektivnější způsob, jak dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaše psychické zdraví. Zabýváme se diagnostikou a léčbou psychických poruch, se kterými se mohou dospělí lidé potýkat:

  • Deprese
  • Úzkostné poruchy
  • Bipolární porucha
  • Psychotická onemocnění
  • Obsedantně-kompulzivní poruchy
  • Poruchy nálad
  • Poruchy spánku
  • Závislosti

Soukromá psychiatrie (Praha) v ATODA Medical poskytuje nejen kvalitní ambulantní psychiatrickou péči pro nové pacienty, ale také se zaměřuje na komfort a pohodlí našich klientů. Psycholog vs psychiatr? Nevíte koho zvolit? Kontaktujte nás a my vám poradíme.

 

Náš soukromý psychiatr pomůže tam, kde nestačíte

V ATODA Medical jsme přesvědčeni, že není nic špatného na tom, když dospělí lidé vyhledávají pomoc odborníka místo toho, aby se s psychickými obtížemi potýkali sami. Vyhledání odborné pomoci v je skvělým krokem směrem k sebe zlepšení a zvládnutí obtíží. Nestyďte se hledat pomoc, když ji potřebujete. V ATODA Medical věříme, že společným úsilím můžeme dosáhnout optimálního duševního zdraví a žít plnohodnotný život.

photo

Naše soukromá psychiatrická klinika má krátkou čekací dobou

Ambulance a psychiatrická centra v Praze často nabízí pacientům nesmyslné čekací lhůty a termíny. Pokud nechcete v jiných zařízeních dlouho čekat, kontaktujte naši soukromou psychiatrickou kliniku (Praha), kde získáte tu nejlepší rodinnou i individuální péči.

Dejte nám příležitost vám pomoci na vaší cestě k psychické pohodě.V případě akutního zhoršení vašeho psychického stavu se prosím obraťte na nonstop službu

Centrum krizové intervence, tel. 284 016 666
areál Psychiatrické nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8 – Bohnice

nebo

Krizové centrum RIAPS,
tel. 222 586 768
Chelčického 39, Praha 3

Svěřte se do rukou našich psychiatrů

MUDr. Eva Mikocziová  - Fotka
MUDr. Eva Mikocziová
„It doesn't matter how many times we have fallen in our lives, but how many times we have managed to get up again!“
Psychiatry
Czech English

She graduated from the 1st Faculty of Medicine of Charles University in Prague and has specialized competence in psychiatry. She works as a physician at the Bohnice Psychiatric Hospital, where she completed her entire specialty training and gained experience in acute and follow-up care in general psychiatry, addiction and gerontopsychiatry. She holds a Diploma of Continuing Medical Education. In addition to medicine, she studied biochemistry and analytical chemistry (Eng.).

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.

photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar

Our children have paid for membership for the second year and we do not regret it, we will definitely continue. We have comparisons with other big competitors in Prague, who offer the same services, but the approach and willingness to meet us and just advise over the phone is not a problem. Comparison like when you have a luxury car and it does not drive well, so you will be satisfied with a less luxurious, but with great driving characteristics...here you get both, no compromises. Beautiful clinic, nice and helpful staff, professional examination, parking right next to the clinic and if you need something from the pharmacy, it is just around the corner. Recommended!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.