logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Gynekologie (Praha)

Soukromá gynekologie ATODA Medical poskytuje špičkovou péči při řešení potíží a současně při opakované gynekologické prevenci. Naši lékaři řeší s pacienty nejčastěji:

  • Gynekologické záněty.
  • Výtoky.
  • Svědění.
  • Chronické záněty pochvy.
  • Menopauzu.
  • Předepisování antikoncepce.
  • Menstruační bolesti.
  • Rejuvenace pochvy.
  • Zajištění porodu.

Naše gynekologie v Praze má skvělé recenze. Je tomu tak hned z několika důvodů, přijďte se přesvědčit.

Gynekologie (Praha) - intro
Gynekologie (Praha) - intro

Proč se objednat na naší gynekologii?

icon

You always book for the exact time. Our gynaecologists will see you without you having to wait and with a smile!

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

icon

We offer prestigious gynaecological care tailored to your needs.

icon

You will find all our specialisations under one roof.

Spustit videoprohlídku kliniky

Jaké gynekologické vyšetření a testy provádíme?

Naši gynekologové přistupují ke všem potížím s diskrétností. Každé jedno vyšetření a testování, stejně jako preventivní gynekologická prohlídka, je vždy přizpůsobeno věku a sexuální aktivitě ženy s ohledem na možné rizikové faktory. Možnost zvolit si vyšetření doktorem nebo paní doktorkou? U nás samozřejmost!

Nejčastější úkony:

 

photo

Kdy má přijít na řadu gynekologická poradna a kdy dobrý gynekolog (Praha)?

Naši lékaři jsou opravdovými špičkami ve svém oboru. Na základě klasických i moderních vyšetření, včetně gynekologického ultrazvuku, předáváme pacientům vhodná doporučení. Díky zázemí a komplexní péči pod jednou střechou můžeme klientům zajistit nejlepší následnou péči, řešit specifické problémy v kooperaci například s odděleními urygynekologie či posílat pacientky na gynekologickou fyzioterapii.

Běžně také komunikujeme doporučení na externí výkony, jako například kyretáž, konizace, hystereskopie či ukončení gravidity. Víme, kdy by na řadu měla přijít ambulance a kdy může k řešení problému dopomoci pouze gynekologická či těhotenská poradna.

 

Naše soukromá gynekologie přijímá nové pacienty

Domníváte se, že nejlepší je gynekologická klinika (nebavíme-li se o pohotovosti), do které můžete přijít bez objednání? Poté bohužel budete pravděpodobně desítky minut, v některých případech i hodiny, čekat v čekárně, než si na vás doktor najde čas.

Naše soukromá gynekologie si domlouvá schůzky s klienty na základě telefonického a online objednání, a to na přesný čas. Přijmeme vás díky tomu bez čekání, s úsměvem na tváři a nabídneme vám péči na míru. Noví pacienti nepotřebují doporučení, u nás totiž přistupujeme ke všem pacientům bez rozdílu a věnujeme jim plnou pozornost.

Svěřte se do rukou našich gynekologů

MUDr. Martin Hrehorčák - Fotka
MUDr. Martin Hrehorčák
Gynaecology
Czech English

I have obtained my medical degree in 1997 at 1st Medical Faculty, Charles University, Prague.
I have continued my training in Obstetrics and Gyneacology at University Hospital Motol, Charles University, Prague where I was working over 12 years.
I was trained in the field of infertility, feto-maternal medicine, paediatric gynaecology and advanced ultrasound.

Přečíst více
MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Urogynecology
Czech English
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar

Our children have paid for membership for the second year and we do not regret it, we will definitely continue. We have comparisons with other big competitors in Prague, who offer the same services, but the approach and willingness to meet us and just advise over the phone is not a problem. Comparison like when you have a luxury car and it does not drive well, so you will be satisfied with a less luxurious, but with great driving characteristics...here you get both, no compromises. Beautiful clinic, nice and helpful staff, professional examination, parking right next to the clinic and if you need something from the pharmacy, it is just around the corner. Recommended!

photo
Silvia Žiaková
starstarstarstarstar

We have a family membership in Atoda. We have the most experience with pediatrics, specifically Dr. Draxlová. We are very satisfied with the attitude, expertise and empathy of the doctor and nurse. Thank you

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.