logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

MUDr. Martin Hrehorčák

Gynekologie
Czech English

Promoval v roce 1997 na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Své vzdělání a zkušenosti dále prohluboval v oblasti porodnictví a gynekologie v Univerzitní nemocnici Motol i na Univerzitě Karlově v Praze.
Studoval obory neplodnosti, medicínské péče o matku a dítě, dětské gynekologie a pokročilých ultrazvukových vyšetření.

Chci objednat k lékaři
MUDr. Martin Hrehorčák - Fotka

Praxe

Charles University, Prague
1990-2000
Sharei Zedek Hospital Jerusalem and at IVF unit at Chaim Sheba University Hospital, Ramat Gan, Israel
2000-2005
Centre of Reproduction and Advanced Technoloy (Create), City Fertility in London
1990-2000

Kurzy, certifikace, diplomy a úspěchy

  • Úspěšně dokončil kurz Subfertilita a reprodukční endokrinologie a Asistované početí podle standardů RCOG (Královská univerzita porodnictví a gynekologie) a Britské společnosti pro plodnost.
  • Založil společnou skupinu zabývající se umělým oplodněním u párů v České republice, z nichž jeden člen je HIV pozitivní.
  • Účastní se a organizoval mnoho výzkumných programů na poli medicínské péče o matku a dítě, reprodukční medicíny a onkogynekologie, zvláště pak v oblasti zachování plodnosti v počátečních stádiích gynekologických rakovin.
  • Účastní se mnoha kongresů po celém světě.
  • Byl pozván jako řečník na European school of oncology, která se zabývá snížením počtu obětí rakoviny a její včasné diagnóze a léčbě.
  • Byl jmenován BSF (Britskou společností pro plodnost) instruktorem transvaginálního ultrazvuku.
  • Je uveden na seznamu specialistů GMC (britské sdružení zaměřené na zlepšení lékařské edukace).
Chci objednat k lékaři
photo

Hodnocení našich pacientů

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar

I go to Dr. Podstolska with my one-year-old daughter. I am very satisfied with her individual approach, willingness to solve even seemingly small things. Of course, she is professional and friendly at the same time. I'm also glad for the pleasant office with a play rug, heating over the changing table, the possibility to drive a stroller up to the office. The care of the nurses and their assistance during appointments is absolutely above and beyond. I also appreciate the texting system that reminds me of my check-up/exam appointment in a timely manner.

photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar

Atoda Medical is a private facility and its prices are identical to other facilities of this kind. However, we, the clients, have a bonus in the form of superior services and I stand by that!!! All the doctors, nurses but also the receptionists form a great team in my opinion and I always look forward to this clinic. And I am not a patient who likes everything:-) I have my demands, which I cannot say that they are not met. That's why I have renewed my registration again and probably will remain so in the future. I would like to thank Mrs. Karolína Hrubá, who gained my trust and helped me a lot in a situation I didn't know how to handle.She is a person in her place and a great professional. :-) Thank you also to everyone else .....

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.