logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Cévní chirurgie (Praha)

Trápí vás vystouplé žilky či drobné žilní metličky? Neváhejte a navštivte soukromou cévní chirurgii (Praha) ATODA Medical.

Naše žilní poradna, respektive její špičkoví lékaři, se specializují na sklerotizaci žilek a sklerotizaci varixů (křečových žil). ATODA Medical je skvělou volbou ale i pro pacienty, které trápí:

  • Pocit těžkých a unavených nohou.
  • Otoky a bolest nohou.
  • Zarudnutí podél žil.
  • Svědění okolo varixů.

Pokud se vám po delším sezení špatně vstává a zažíváte bolesti, neváhejte navštívit našeho cévního chirurga MUDr. Róberta Novotného, Ph.D., FESSR, FICS.

Cévní chirurgie (Praha) - intro
Cévní chirurgie (Praha) - intro

Proč je naše cévní chirurgie (Praha) tak oblíbená?

icon

We receive patients
from 7:30 a.m. to 7:00 p.m.

icon

Are you worried you'll have trouble getting through to us? Just drop by – ATODA Medical is perfectly accessible by public transport and you can always park here.

icon

You always book for the exact time. Our best vascular surgeons sees patients without you having to wait and with a smile.

icon

You will find all our specialisations under one roof.

icon

We offer prestigious customised medical care.

icon

In the client zone you have all the information in one place. We also offer consultations over the phone.

Spustit videoprohlídku kliniky

Sklerotizace žilek a varixů (křečových žil)

Sklerotizace cév je způsob léčby, kdy cévní chirurg vstřikuje sklerotizační látku do cév, a to buď jednoduchým vstřikem sklerotizačního roztoku či pěny. MUDr. Róbert Novotný, Ph.D., FESSR, FICS má bohaté zkušenosti se sklerotizací žilek a trpělivě vám vysvětlí, jak probíhá léčba.

ATODA Medical nabízí svým klientům komplexní lékařskou péči na jednom místě. Díky spolupráci chirurgie s dalšími odděleními vám doporučíme správnou léčbu a zařídíme pro vás i jakoukoliv následnou péči. Vyšetření cév a žil nohou je totiž často spojené s návštěvou angiologie či interny.

 

Nechte zmizet křečové žíly (léčba) a objevte znovu sebevědomí

Pokládáte si otázku, za jak dlouho zmizí žíly po sklerotizaci a jak se chovat po sklerotizaci?

Nejdříve je potřebné důkladné cévní vyšetření dolních končetin. Výhodou sklerotizace metličkových žilek je, že se jedná o ambulantní zákrok. Odstranění křečových žil nevyžaduje pracovní neschopnost a pacient po zákroku odchází zcela bez omezení. Tím se eliminují různá rizika, která se běžně musí na ambulanci řešit.

Pěnová sklerotizace žil se dle rozsahu potíží aplikuje jednorázově, nebo opakovaně.

photo

Perfektně odvedená sklerotizace žil (cena a procedury)

Naši cévní lékaři, včetně MUDr. Róberta Novotného, Ph.D., FESSR, FICS, jsou kapacity ve svém oboru. Lékaři vás nejdříve pečlivě vyšetří, následně se důkladně zeptají na veškeré údaje, které by se mohly týkat vašeho zdraví.

V případě potřeby je prohlídka doplněna ultrazvukem, po vyšetření vám lékaři představí vhodné řešení, ať už se jedná o kompresní punčochy, medikaci či sklerotizaci varixů. Jsme profesionální žilní klinika, ceník se liší dle počtu úkonů, vždy se ale k našim pacientům chováme transparentně a v první řadě nám jde o vaši spokojenost.

Proč byste měli zvolit oddělení cévní chirurgie ATODA Medical? Například proto, že nabízíme po zavolání termíny bez dlouhých čekacích lhůt a vy nemusíte ztrácet čas.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

We were here for a newborn hip check. We got an appointment the same day I called. We went to the office right on time. The doctor was very nice and caring. Thank you!

photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar

Atoda Medical is a private facility and its prices are identical to other facilities of this kind. However, we, the clients, have a bonus in the form of superior services and I stand by that!!! All the doctors, nurses but also the receptionists form a great team in my opinion and I always look forward to this clinic. And I am not a patient who likes everything:-) I have my demands, which I cannot say that they are not met. That's why I have renewed my registration again and probably will remain so in the future. I would like to thank Mrs. Karolína Hrubá, who gained my trust and helped me a lot in a situation I didn't know how to handle.She is a person in her place and a great professional. :-) Thank you also to everyone else .....

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.