logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Pracovnělékařské služby

poskytujeme v zákonné i rozšířené formě. V ATODA Medical umíme splnit i požadavky korporátních klientů. Pracovnělékařská péče je poskytována všem pacientům s ohledem na jejich potřeby.

I k firemním klientům dokážeme v ATODA Medical přistupovat individuálně. Umíme nabídnout jak pracovnělékařské prohlídky vyhovující současným zákonům, tak i pracovně lékařské služby nadstandardního rozsahu pro jakoukoliv společnost a její zaměstnance. Stačí nás kontaktovat a společně probereme vaše požadavky, potřeby a cíle.

Pracovně lékařské služby jsou poskytovány odborníky v daném oboru

Disponujeme širokou škálou profesionálů, díky čemuž můžeme nabídnout pracovně lékařské služby od špičkových lékařů v oblastech psychologie, psychiatrie, osobnostního rozvoje a dalších oblastech, které souvisí právě s potřebami firemní klientely. Pracovně lékařská péče může být zaměřena tímto dnes tolik poptávaným směrem, přičemž bude doplněna klasickými službami praktického lékaře, internisty a fyzioterapeuta.

 

Zajišťujeme i pracovnělékařské prohlídky

Samozřejmostí našich služeb jsou i pracovnělékařské prohlídky, které vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb.

 

Můžeme vám nabídnout i kurzy první pomoci

U nás nebo ve vaší firmě. Individuální i skupinové.

Zaměstnanecké benefity

Vaši zaměstnanci můžou u nás čerpat zdravotní péči i z programu Cafeteria společností: Edenred.cz, Benefit-plus.eu, Benefity.cz

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Kamila Vorackova
starstarstarstarstar

I was here for a comprehensive inspection and I can only recommend it, great attitude very nice treatment.

photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

I highly recommend ATODA as a medical clinic - the staff are friendly, courteous and highly efficient. It's great to be able to rely on a group of professionals when you need them the most.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.