logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zubní ordinace Praha (klinika) - zubař za rozumné ceny

Zubní lékařství neboli stomatologie je odvětvím, které se zabývá oblastí lidských zubů. Řeší jak prevenci, kam se řadí známá zubní hygiena, tak i problémy, kdy mezi nejznámější patří kaz. V souvislosti s problémem přichází zubaři s řešením, mezi které můžeme zařadit implantáty, náhrady, protéza, korunka, můstek a mnoho dalších.

I pro vás je určená kvalitní zubní klinika. Praha je správnou lokalitou.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, jsou kvalitní zubní lékaři zajištěni externě. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude spolupracující zubní klinika, u které garantujeme stejnou kvalitu vyšetření a výhody jako u nás.

Ten nejlepší zubař. Praha jich má několik.

Víme, kteří patří mezi nejlepší a nejoblíbenější. Takový zubní lékař vám bude nejenom doporučen, ale ihned vás k němu i přednostně objednáme. A to ať už je cílem návštěvy zubní ordinace prevence nebo problém, který zasahuje až do oblasti zubní chirurgie.

Vždy ta správná zubní ordinace. Praha 7 a naše klinika je místem, kde vám toho pravého doporučíme.

Kontaktujte nás mailem, telefonicky nebo přijďte osobně. Zajistíme vám tu nejlepší zubní péči jakou požadujete. S ohledem na ceny, profesionalitu, ale i na to, aby daní zubaři byli hodní – ideální pro pacienty s obavou nebo jejich děti.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Kamila Vorackova
starstarstarstarstar

I was here for a comprehensive inspection and I can only recommend it, great attitude very nice treatment.

photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar

Atoda Medical is a private facility and its prices are identical to other facilities of this kind. However, we, the clients, have a bonus in the form of superior services and I stand by that!!! All the doctors, nurses but also the receptionists form a great team in my opinion and I always look forward to this clinic. And I am not a patient who likes everything:-) I have my demands, which I cannot say that they are not met. That's why I have renewed my registration again and probably will remain so in the future. I would like to thank Mrs. Karolína Hrubá, who gained my trust and helped me a lot in a situation I didn't know how to handle.She is a person in her place and a great professional. :-) Thank you also to everyone else .....

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.