logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Provádíme epicystostomii při poruchách odtoku moči

V ATODA Medical tým vynikajících specialistů a kapacit ve svém oboru provádí také epicystostomii.

Při epicystostomii je do močového měchýře zaveden katetr, známý spíše jako cévka. Cévka je zavedena dočasně či trvale vpichem přes břišní stěnu. Díky epicystostomii se stávají močové cesty průchodné.

Před zákrokem lékař pacientovi vyholí v podbřišku ochlupení a danou oblast pomocí lokální anestezie znecitliví. Při výkonu si pacient musí lehnout na záda, je proveden vpich kolmo na podbřišek a přes jehlu se do močového měchýře zavádí cévka. Odstraní se jehla, katetr se zafixuje a konec hadičky se napojí na sběrný sáček.

 

Výměna epicystostomie a odstranění epicystostomie pod lékařským dohledem

V okamžiku, kdy je epicystostomie trvalým řešením, je nutná pravidelná výměna, tedy odstranění katetru a jeho opětovné zavedení.

V příjemném domácím prostředí v soukromé klinice ATODA Medical na Praze 7 mají lékaři dostatek času se pacientům věnovat a vše jim okolo epicystostomie vysvětlit. Výhodou je také komplexní lékařská péče pod jednou střechou, velmi krátká čekací doba či objednání na přesný čas. Kromě českých klientů se v ATODA Medical věnujeme také zahraničním pacientům.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.

photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar

I can only say that the approach to the client is very friendly and kind. Homelike environment, one does not feel like at the doctor's office, therefore one does not get stressed. The doctor has time for the client, he explains everything he needs. I have already had some examinations here and I was always satisfied. I can only recommend it to everyone.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.