logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zánět slepého střeva je poměrně častý zdravotní problém

Pokud se jídlo dostane tam, kam nemá, může se objevit zánět slepého střeva. U dětí, ale i u dospělých, nejde o nic výjimečného. Mezi hlavní příznaky patří právě bolest ve spodní části břicha. Trápí vás? Nic nepodceňujte a v případě podezření se ihned objednejte na naši kliniku. Naši špičkový lékaři diagnostikují možný problém a prokonzultují, co dále.

Je problémem slepé střevo? Operace slepého střeva je běžný zákrok

Chronický a akutní zánět jsou jasné příznaky pro to, aby byla operace slepého střeva provedena. Slepé střevo je orgánem, který není radno podceňovat. Ať už diagnóza proběhla u nás nebo nikoliv, můžete využít našich dalších služeb. Dokážeme vám zajistit operaci v co nejkratším možném termínu. Jakmile bude laparoskopická operace slepého střeva naplánována, provedeme vám nezbytné předoperační vyšetření. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

So far we've had only good experiences with doctors at Atoda. The detmatologist was great and managed to treat a terrible infection and an endless eczema in our boy. The pediatrician is always very nice and a good listener, so is the GP and the gynegologist. All of them always caring and helpful when needed.

photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar

Pleasant treatment, everyone was absolutely professional from the receptionist, nurses, to the doctor. Thank you.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.