logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti chřipce

Chřipka je vysoce nakažlivé infekční onemocnění, které postihuje každou věkovou skupinu. Není nic neobvyklého, že se během roku objeví několik chřipkových epidemií. Jak v této době, tak i kdykoliv jindy vám pomůže očkování proti chřipce. Nepodceňujte ho a nechte se očkovat. Díky němu zajistíte svému tělu potřebné zdraví.

Cena očkování je příznivá

Důvodem, proč se nechat očkovat, je také poměrně příznivá cena. Myslete na to, že jde o investici do vašeho zdraví a jedno očkování může vyjít levněji, než výdaje na léčbu, nebo pracovní neschopnost. Navíc některé pojišťovny mohou nabízet zajímavé příspěvky.

Pro tuto sezónu lékaři ATODA Medical doporučují nejnovější vakcinu Vaxigrip Tetra, která je účinnější a současně i šetrnější.

Pro očkování není třeba být naším registrovaným pacientem, lze využít jako jednorázovou službu.

Nepodceňujte očkování. Chřipka se vám díky němu vyhne

Na jaké chřipkové viry je zaměřeno očkování? Chřipka ve své nejznámější podobě je spojena s typem viru A a také B. Okrajově se může jednat i o typ C.

Kromě možnosti nechat se očkovat na naší klinice očkujeme i ve firmách. U většího počtu osob vyšleme lékaře a sestru přímo na adresu firmy, kde budou její zaměstnanci očkováni. Vše na základě objednávky a posléze úhrady zaměstnavatele.

Objednejte se na očkování ještě dnes pomocí formuláře níže a nebo zavolejte, těšíme se na vaši návštěvu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Adam Jelínek
starstarstarstarstar

I have been a member of ATODA Medical for about half a year now and in that time I have experienced how not to be under the control of the state medical system, where you wait for months for an examination and still have to beg. At ATODA Medical you pay extra for the service but I don't regret spending a single penny because they treat you like a customer. When it burns you have an appointment within a few days for almost anything and that's what health is all about.  Thank you so much for the great work and care.

photo
Tomáš Hohl
starstarstarstarstar

Excellent medical services at a professional level. Complete satisfaction.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.