logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Erektilní dysfunkce: léčba a změna životního stylu

Za poruchy erektilní dysfunkce se nemusí muži stydět. Po 50 roku života trápí špatná erekce 50 % mužů. Potíže s erekcí se ale čím dál častěji objevují také u mladých. Nedostatečná erekce dožene během života většinu mužů. Důvodem může být kouření, cukrovka, operace nebo vysoký tlak. Za neuspokojivé stopoření penisu mohou nejčastěji špatný životní styl, civilizační nemoci nebo také nervozita a psychogenní onemocnění.

 

Jak řešit problémy s erekcí při styku a jak zlepšit erekci?

Jak se zbavit erektilní dysfunkce a dosáhnout zvýšení erekce? Vždy pomůže návštěva urologie a důkladné vyšetření lékařem. Ptáte se na příčiny erekce? Tou nejčastější je dozajista porucha krevního zásobení aterosklerózou přívodných arterií, laicky špatné prokrvení penisu. Jak podpořit erekci?

V dnešní době existuje mnoho způsobů. Jestliže vás trápí porucha erekce, léčba už dávno nemusí být bolestivá. Lepší erekce lze dosáhnout podáním léků ústy či aplikací do močové trubice, podtlakovou pumpou či injekční aplikací účinných látek do topořivých těles. Podpora erekce musí být někdy řešena také chirurgickou cestou.

 

Léčba poruchy erekce v ATODA Medical

V ATODA Medical vám poradíme s tím, jak na problémy s erekcí ve 40, v 30 či ve 20. Jsme si vědomi toho, že pro vás téma zlepšení erekce může být citlivé. Proto s vámi budeme vše řešit diskrétně v klidném a sympatickém prostředí soukromé kliniky ATODA Medical na Praze 7.

Popraskaná předkožka či nateklá předkožka jsou jen jedněmi z několika problémů, které doprovázejí fimózu. Chápeme, že se jedná o citlivé téma, a proto věříme, že vás potěší klidné, diskrétní sympatické prostředí ATODA Medical.

Termín si můžete domluvit dopředu, na řadu tak přijdete bez čekání v přesný čas. Během návštěvy, při které se vám bude doktor 100 % věnovat, se můžete zeptat na cokoliv. Ošetřující lékař vám poradí, jak vyřešit problém s erekcí a kam jít.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Radko Prague
starstarstarstarstar

Exceptional level and quality

photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar

Speed, care, great attitude !

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.