logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Bércové vředy jsou chronickým dlouhodobým onemocněním

Nejenom, že bércové vředy mohou postihnout člověka jednou. Není výjimkou, že se i vrací. Ať už na ně máte podezření nebo tušíte problém podobného typu, objednejte se k nám na vyšetření.

Bércový vřed je problém kůže

Jak bércový vřed vypadá? Jedná se o chronický defekt kůže, charakteristický rozkladem tkáně a možnou nekrózou. Už to je samo o sobě důvod, proč se objednat k nám na kliniku na vyšetření, které bude spojeno se správnou diagnózou problému provedenou naším špičkovým lékařem.

Léčba bércového vředu by neměla být podceňována

Ať už vznikne z jakýchkoliv příčin, které pomůže odhalit naše bezbolestné a moderní vyšetření, je třeba říci, že léčba bércového vředu by neměla být podceňována. Jenom tak zamezíte jeho rozšíření a rizika možné amputace a docílíte jeho eliminace.

Jak léčba bércových vředů probíhá?

Správný postup doporučí náš lékař po vyšetření, které provede. Mezi používané varianty patří bandážování, vlhké ošetřování ran, ale i používání moderních hydrogelů, stejně jako aktivního uhlíku. Kontaktujte nás.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Recommend

photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar

I go to Dr. Podstolska with my one-year-old daughter. I am very satisfied with her individual approach, willingness to solve even seemingly small things. Of course, she is professional and friendly at the same time. I'm also glad for the pleasant office with a play rug, heating over the changing table, the possibility to drive a stroller up to the office. The care of the nurses and their assistance during appointments is absolutely above and beyond. I also appreciate the texting system that reminds me of my check-up/exam appointment in a timely manner.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.