logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Operační výkony –⁠ chirurgie
Úvodní obrázek

Provádíme u nás širokou škálu chirurgických zákroků a poskytujeme komplexní operační řešení pro různé chirurgické problémy.

S odborností v oblasti břišní chirurgie, žlučových a ledvinových kamenů, polypů, pupečních kýl a tříselných kýl, poskytujeme špičkovou péči při přípravě a provedení operace.

Na základě konzultace s lékařem k jednodenní chirurgii či náročnějším výkonům vám bude poskytnuta kvalitní péče po celou dobu vašeho léčebného procesu.

V případě nutnosti můžeme zajištění operačního výkonu v celkové anestezii provést v rámci jednodenní chirurgie.

Při náročnějších chirurgických výkonech v celkové anestezii s nezbytností delší nebo intenzivní pooperační péče můžeme zajistit operační výkon na specializovaném pracovišti. Zajistíme, že dostanete nejlepší péči a pozornost, kterou potřebujete.
 

Věříme, že vaše důvěra je klíčová. S naším chirurgickým týmem můžete očekávat kvalitní péči, profesionální přístup a důkladnou přípravu na operaci. Zajistíme, že budete dobře informováni o celém procesu, abyste měli jasný přehled a cítili se v bezpečí během celého chirurgického postupu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Aleš Háma
starstarstarstarstar

ATODA Medical is for me an island of care in servicing my body. Human approach, comfort and flexibility are the reasons why when my body needs something, I go here.

photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

I highly recommend ATODA as a medical clinic - the staff are friendly, courteous and highly efficient. It's great to be able to rely on a group of professionals when you need them the most.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.