logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Křečové žíly - operace křečových žil (odstranění, léčba)

Pokud se podíváme na problémy spojené s onemocněním žil, jsou nejznámější a nejčastější křečové žíly. Příznaky jsou celkem jasné. Žíly mohou být modravé, mohou se rozšiřovat nebo se různě vinout. Výjimkou nejsou ani křeče nebo takzvané těžké nohy. To vše jsou důvody, proč se objednat k nám na vyšetření.

Léčba a odstranění křečových žil má mnoho podob

Teprve potom, co náš špičkový lékař provede diagnostiku, bude moci navrhnout, jaké řešení je pro odstranění křečových žil nejlepší. Dnes existuje moderní léčba křečových žil, která je neinvazivní i bezbolestná a mnohdy jednoduchá. Roli hrají hlavně příznaky a rozsah.

Operace křečových žil je pouze jedna z možností

Není nutné se vždy obávat toho, že operace křečových žil na nohách je jedinou cestou k eliminaci. Objednejte senašim zkušeným lékařům, kteří s vámi prokonzultují všechny možnosti, cesty a varianty.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar

Super access and quality exceeds the price. I highly recommend

photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.