logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Klinická psychologie

Oblast psychologie jako takové má mnoho disciplín. V ATODA Medical se snažíme o co nejširší záběr. I proto je u nás nabízena i stále poptávanější klinická psychologie. Obor spojený s aplikováním poznatků o normálním či patologickém fungování lidské psychiky.

Klinická psychologie nabízí diagnostiku a léčbu

Díky našemu zkušenému týmu psychologů dokážeme nejenom správně diagnostikovat konkrétní psychickou poruchu, ale umíme také nabídnout odpovídající a účinnou léčbu. Klinická psychologie v našem zdravotnickém zařízení tak přináší pacientům výrazné pokroky a dobré výsledky. Mezi naše pacienty patří nejenom dospělí, ale i děti.

Klinická psychologie - Praha je na vysoké úrovni

Náš zkušený tým psychologů nabídne vždy tu nejlepší pomoc. A to jak díky své odbornosti, kterou naše klinická psychologie Praha má, tak i díky spolupráci s různými dalšími odborníky v řadě blízkých oborů.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Recommend

photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar

Smiling staff, cosy environment, great communication with the reception, short ordering times and no waiting in a crowded waiting room - that's ATODA Medical. I really appreciate Dr. Podstolska and pediatric nurse Evika for their empathetic, friendly and individual approach to my daughter Sofi. I recommend them to all parents who want the best for their children.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.