logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Urogynekologie Praha: Od inkontinence po prolaps orgánů pánevního dna

Momentálně nenabízíme urogynekologii jako samostatnou specializaci, přesto jsme vždy připraveni Vám nabídnout odbornou péči v oblasti urologie nebo gynekologie. Pokud máte konkrétní otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit. 

Vyšetření na urogynekologii
může podchytit a vyřešit problémy, které by vás jinak mohli trápit po zbytek života. Mezi tyto potíže spadá:

  • inkontinence (únik moči) a močové retence,
  • prolaps orgánů pánevního dna,
  • a jiné poruchy pánevního dna.

ATODA Medical poskytuje komplexní péči, věnuje se diagnostice, zabývá se problémy s inkontinencí, opakujícími se záněty močových cest, urologickým cévkováním, sestupem pánevních orgánů a dalších potíží spojených s touto oblastí. Zaobírá se také estetickou gynekologií a odstranění následků porodu.

Ambulance státních zařízení jsou často přeplněné, v ATODA Medical se ale můžete objednat vždy na přesný čas bez jakéhokoliv čekání s velmi krátkou čekací dobou. Po dohodě lze získat termín i ve večerních hodinách.

 

Urogynekologické vyšetření, na kterém stanovíme diagnózu a řekneme, jak vše léčit

Konzervativními i inovativními metodami řešíme s pacientkami obtěžující nepatrnou i častou inkontinenci moči, která trápí desítky procent žen a může mít negativní vliv na jejich kvalitu života. Prolaps pánevních orgánů, stejně jako všechny další problémy (včetně úniku moči), řešíme v závislosti na velikosti obtíží. V některých případech stačí rehabilitace či farmakoterapie, jindy je třeba přistoupit k operaci.

Urogynekologická poradna a ambulance ATODA Medical poskytuje pacientkám kvalitní komplexní péči v klidném prostředí, kde jim je vysvětlena diagnóza i způsob, jakým je třeba zdravotní potíže řešit.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

I couldn't have picked a nicer clinic. For me it's absolutely TOP. Such a nice and professional staff as in Atoda is hard to see. With my panic fear of needles, we found a way to overcome all the withdrawals during pregnancy ... gynecologist MUDr. Vlček is a pedant who does not underestimate anything! After my son was born, I signed him up for the atody as well. Regular check-ups at the exact time when I come and do not have to wait are not even remotely comparable to the meticulous approach of the pediatrician! The price/quality ratio is more than favorable! When I take into account that I have almost everything under one roof and I don't have to run halfway across Prague ... it's definitely worth it

photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar

Smiling staff, cosy environment, great communication with the reception, short ordering times and no waiting in a crowded waiting room - that's ATODA Medical. I really appreciate Dr. Podstolska and pediatric nurse Evika for their empathetic, friendly and individual approach to my daughter Sofi. I recommend them to all parents who want the best for their children.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.